O nas

Salon kosmetyki samochodowej CarSPA® w Gdyni istnieje od 2009 roku. Powstał równolegle do salonów w Warszawie i Tychach. W ciągu kilku kolejnych lat, w związku z rozwojem firmy, postanowiliśmy podnieść standardy studia i przenieść je w nowe, bardziej dogodne miejsce, tym samym dając wyższą jakość świadczonym usługom. Dzisiaj, możemy poszczycić się nową siedzibą salonu w Gdyni, która mieści przy ulicy Stryjskiej. Otwarcie tej placówki nastąpiło w 2016 roku. Od tego czasu, studio CarSPA® w Gdyni oferuje wyższe standardy i bardziej komfortowe warunki pracy niż dotychczas. Teraz Klienci z północy Polski mogą korzystać z pełni usług i możliwości, jakie oferuje nasza marka w nowej odsłonie i pełnej krasie. Jesteśmy nastawieni na rozwój, dlatego każdego dnia chcemy oferować Klientom jeszcze więcej, by zasłużenie cieszyć się zaufaniem i stałą współpracą z właścicielami najlepszych pojazdów, łodzi i flot samochodowych w kraju.

 

O nas

Car SPA auto detailing działa na śląsku od 2009 roku. Początkowo oddział mieścił się w Tychach. Od 2019 roku studio położone jest w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego 109, od samego początku cieszy się zainteresowaniem i popularnością, którą zaskarbiła sobie wykwalifikowana kadra śląskich salonów Car SPA.

Oddział w Katowice oferuje pełen wachlarz usług detailing owych oraz stylizacyjnych.

Ponadto oferujemy usługę door-to-door dla takich miast jak: Katowice, Chorzów, Gliwice, Tychy, Sosnowiec.

O nas

Otwarty w 2008 roku w Warszawie oddział jest pierwszym salonem CarSPA® i jednocześnie główną siedzibą marki. To tu, na Alejach Jerozolimskich, tworzyliśmy kolebkę polskiej branży detailingu samochodowego. Tutaj też wyrabiała się nasza marka, która zaowocowała zaufaniem i stałą współpracą z właścicielami najlepszych pojazdów i flot samochodowych w kraju. Warszawskie studio do dziś cieszy się popularnością i sympatią, jaką darzą nas kolejni zadowoleni Klienci, korzystający z usług CarSPA® w Warszawie. Staramy się, by każde zlecenie było gwarancją dobrze wykonanych usług, przy użyciu najlepszych jakościowo środków i wypracowanych przez lata umiejętności.

O nas

Salony CarSPA®, działające na polskiej scenie kosmetyki samochodowej od 2008 roku, to lata obecności na rynku i praktyki w branży auto detailingu, tysiące godzin doświadczenia i praca z niezliczoną ilością pojazdów i produktów. Wśród naszych partnerów z dumą wymienić możemy takie legendy motoryzacyjne, jak Ferrari czy Porsche.

Zaufali nam wymagający i skrupulatni Klienci prywatni, właściciele najbardziej ekskluzywnych pojazdów i flot samochodów w kraju należą obecnie do grona naszych stałych Klientów.

Jako pionierzy na polskiej arenie kosmetyki samochodowej stawiamy przed sobą nowe wyzwania, redefiniując dziś dotychczasowe standardy branży. Nasze dążenia do perfekcji wykraczają daleko poza ramy jakości wykonywanych w studio CarSPA® prac. Za cel stawiamy sobie stworzenie nowej jakości obsługi Klienta, zarezerwowanej dotychczas dla luksusowych salonów samochodowych.

Poczuj się wyjątkowo. Dołącz do społeczności CarSPA®.

 

 

Timeline

2008

Powstanie CarSPA® / Podpisanie umowy dystrybucyjnej z marką Zymöl / Otwarcie oddziału CarSPA® Warszawa.

2009

Otwarcie oddziałów CarSPA® w Tychach oraz Gdyni.

2010

Wprowadzenie do naszej oferty pierwszych powłok kwarcowych.

2011

Powstanie sklepu CarSPA® – jednego z pierwszych sklepów internetowych, oferujących profesjonalne kosmetyki samochodowe w Polsce.

2012

Powstanie działu „Wrapping” oraz wprowadzenie do oferty poliuretanowych folii ochronnych PremiumShield i Xpel.

2015

Wprowadzenie do oferty kompozytów ceramicznych firmy Gtechniq.

2016

Otwarcie oddziału CarSPA® Katowice.

2017

Otwarcie nowej siedziby CarSPA® Gdynia.

2017

Rebranding marki CarSPA®.

2019

Otwarcie dużego oddziału w Katowicach, a zamknięcie w Tychach.