fbpx

Zabezpieczenie

Powłoka ceramiczna

Folie bezbarwne

Powłoka + folie

Ochrona skór

Ochrona felg

Hydrofobizacja szyb

Renowacja

Korekta lakieru

Renowacja skór

Wyciąganie wgnieceń

Pielęgnacja

Mycie SPA

Czyszczenie skór

Stylizacja

Przyciemnianie szyb

Zmiana koloru

Niezależnie od tego, czy mieszkasz na południu, w centrum czy na północy Polski, możesz mieć pewność, że we wszystkich salonach kosmetyki samochodowej CarSPA® zakres, dostępność i poziom świadczonych usług plasują się na tym samym, najwyższym poziomie. Każdego dnia dbamy o to, by wypracowane standardy pracy były wizytówką naszej marki.

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług: specjalistyczną korektę lakieru, zabiegi pielęgnacyjne, detailing wnętrza auta, zabiegi czyszczące, renowacyjne i ochronne dla tapicerek skórzanych i felg, hydrofobizację szyb oraz zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi. Oferujemy także usługi hybrydowe, polegające na połączeniu różnych rodzajów zabezpieczenia pojazdu. Wykonujemy zmianę koloru auta za pomocą folii, profesjonalne przyciemnianie szyb oraz bezinwazyjne usuwanie wgnieceń.

Każdy pojazd traktujemy w sposób indywidualny i jednostkowy. Doradzamy, jakie usługi będą najbardziej korzystne dla samochodu oraz z dbałością dobieramy stosowane produkty, biorąc pod uwagę wiele czynników technicznychi użytkowych. Chcemy, by każde auto oddane w nasze ręce było odpowiednio zabezpieczone i odebrane jako piękniejsze niż w dniu zakupu.

Zastosowanie nowych technologii i najlepszych jakościowo środków wspomaga niesamowity efekt końcowy oferowanych w CarSPA® praktyk. Gwarantujemy, że zostawiając samochód w naszych rękach, finalny efekt nie tylko zadowoli, lecz także zaskoczy nawet najbardziej wymagających pasjonatów auto detailingu w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług.

 

W salonach kosmetyki samochodowej CarSPA® dbamy, by zakres, dostępność i poziom realizacji nie odbiegał od standardów marki i pozostał na najwyższym poziomie. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę usług. Gwarantujemy, że zostawiając samochód w naszych rękach, finalny efekt nie tylko zadowoli, lecz także zaskoczy nawet najbardziej wymagających pasjonatów i miłośników kosmetyki samochodowej.

Chcemy, by każde auto oddane w nasze ręce było traktowane wyjątkowo. Doradzimy, jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne dla samochodu oraz z dbałością dobierzemy stosowane produkty, biorąc pod uwagę wiele czynników technicznych i użytkowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i zakresem naszych usług.