Polerowanie samochodu

Renowacja lakieru to skomplikowany, wieloetapowy proces przywrócenia lakieru do stanu idealnego, w związsku z tym właściwie wykonane polerowanie lakieru wymaga kompleksowej wiedzy z zakresu doboru odpowiednich materiałów ściernych i maszyn oraz wieloletniej praktyki.

Ponieważ stosowane obecnie powłoki lakiernicze, ze względu na zmianę składu chemicznego oraz techniki aplikacji, są nieporównywalnie cieńsze i delikatniejsze od lakieru aplikowanego jeszcze kilka lat temu.

Czynniki te niewątpliwie powodują, że praca na osłabionej powierzchni lakieru wymaga niezwykłej precyzji i zaanagażowania detailera.

Odświeżenie lakieru

0 %
Stopień korekty

Jednoetapowa korekta lakieru to idealna propozycja dla samochodów nowych.  

do 8h pracy nad samochodem

Korekta lakieru

0 %
Stopień korekty

Dwuetapowa korekta pozwoli skutecznie usunąć wszelkie zmatowienia oraz płytkie rysy. Pakiet jest ten zalecany dla samochodów używanych. 

do 14h pracy nad samochodem

Pełna renowacja lakieru

0 %
Stopień korekty

Trzyetapowa renowacja lakieru w zdecydowany sposób usunie z lakieru wszelkie wżery, zmatowienia, płytkie rysy a nawet do 99% rys tych głębokich. 

do 24h pracy nad samochodem

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

Kliknij w wybrany oddział by połączyć się automatycznie z telefonu.  

505 505 999

570 006 006

570 028 028

Główne korzyści polerowanie samochodu w Car SPA.

korzysci

Gwarancja bezpieczeństwa polerowania samochodu.

Diagnostyka stanu lakieru, jego grubości i struktury, dobór odpowiednich materiałów ściernych do polerowania lakieru, to gwarancja efektu i bezpieczeństwa powłoki lakierniczej.

korzysci

Usunięcie wżerów i utlenień lakieru.

Korekta lakieru doskonale radzi sobie z rożnego rodzaju uszkodzeniami, również trudnymi, jak wżery i utlenienia lakieru.

korzysci

Uzyskanie efektu lustrzanego odbicia.

Dzięki usłudze renowacji lakieru zyskujemy nadzwyczajny blask i głębię koloru, w których można przejrzeć się jak w lustrze.

korzysci

Spektakularny efekt „przed – po”

Efekty przeprowadzanej w naszym studiu korekty lakieru przewyższają często salonowy standard wykończenia powłok.

Zobacz jak pracujemy

Kilka technicznych zdjęć zza kulis naszej pracy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli zabrudzenia, kurz i brud nie zostaną prawidłowo usunięte z pojazdu, proces czyszczenia spowoduje zarysowania na powierzchni lakieru, powodując zauważalne uszkodzenia.

Wnioskując, pady i gąbki, jeżeli będą wcześniej używane na innych pojazdach, zbiorą brud i piasek, który może rysować lakier. Dodatkowo innymi skutkami ubocznymi nieprawidłowych technik mycia są uszkodzenia komponentów. Jeżeli do czyszczenia kół i dolnych części samochodu stosuje się szkodliwe, kwaśne produkty, które mogą powodować występowanie rdzy na zaciskach hamulcowych, nakrętkach kół, końcówkach rury wydechowej i obwodach tarczy hamulcowej.

Firmy, oferujące polerowanie samochodu, a stosujące nieprawidłowe nakładki ścierne mogą powodować okrągłe zadrapania i rowki, widoczne na powierzchni lakieru. Podsumowując profesjonalny proces detailingowy, nigdy nie spowoduje wyżej wymienionych uszkodzeń.

Korekta lakieru polega na mechanicznym usunięciu niedoskonałości lakieru powstałych podczas użytkowania pojazdu i doprowadzeniu powierzchni lakieru do możliwie najlepszego stanu w kontrolowany, bezpieczny dla auta sposób. 

Możliwość renowacji mocno zniszczonych elementów powłoki lakierniczej oraz jakość efektu końcowego, to główne czynniki rozróżniające korektę lakieru od szeroko rozpowszechnionej „polerki” o niskiej jakości.

Warto zwrócić również uwagę na grubość ścieranej powierzchni – profesjonalnie wykonana usługa korekty lakieru pozwala na starcie nawet 10 krotnie mniej powłoki lakierniczej niż niewłaściwie wykonana “polerka”.

Korekta lakieru to złożony, wieloetapowy proces mający na celu doprowadzenie zniszczonej, uszkodzonej lub tracącej swoją świetność z biegiem lat powłoki do możliwie najlepszego stanu bez konieczności lakierowania.

W związku z tym jesteśmy w stanie przywrócić nienaganny wygląd nawet najbardziej zaniedbanym elementom karoserii.

Pojazd odzyskuje szklisty blask i doskonałą gładkość powierzchni, mającą wpływ nie tylko na prezencję, ale także łatwość pielęgnacji. Co ważne, efekt końcowy prawidłowo wykonanej renowacji lakieru gwarantuje perfekcyjne wykończenie  oraz brak śladów pozostawianych przez niewłaściwie dobrane pasty polerskie. Podsumowując, renowacja lakieru w przeciwieństwie do polerki, gwarantuje na pewno perfekcyjne wykończenie, brak kółek polerskich, smug i hologramów

Niestety, prawie zawsze trafiają do nas nowe samochody z wadami lakieru. Pośpieszne usunięcie fabrycznie nałożonego konserwatora lub folii ochronnej może spowodować niedoskonałości na powierzchni lakieru, które możemy usunąć w procesie korekty lakieru.

Reasumując, prawdopodobnie nawet Twój nowy samochód będzie potrzebował szybkiego odświeżenia. 

Zamów rozmowę telefoniczną

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy.