Renowacja felg

Powłoki ceramiczne to przełomowa technologia ochrony lakieru, pozwalająca na uzyskanie długotrwałej ochrony powłoki lakierniczej przed uszkodzeniami różnego typu. Efektem uzyskania idealnie gładkiej powierzchni po aplikacji produktów jest także zwracający uwagę i budzący podziw szklisty blask samochodu. Co istotne, pielęgnacja powłoki ceramicznej nie wymaga od właściciela pojazdu szczególnych zabiegów i konserwacji. Wśród jedynych przeciwskazań znajduje się mycie pojazdu na popularnych myjniach automatycznych. Chemia uszkadza wierzchnią warstwę powłoki prowadząc do jej degradacji.

#1 Renowacja felg

Czas realizacji Do 4 godzin
Trwałość Do 2 lat
Cena Od 300zł (netto)

Felgi, stanowiące swojego rodzaju ozdobę pojazdu, to jednocześnie najbardziej narażony na zabrudzenia i uszkodzenia element zewnętrzny samochodu. W efekcie zabezpieczenia stają się one łatwe w pielęgnacji, a domycie nawet najbardziej uporczywych osadów dziecinnie proste. Ponadto, proces detailingowy przywraca świetność nawet najbardziej zaniedbanym elementom sprawiając, że odzyskują zadbany wygląd.

Rekomendowane dla:

Zabezpieczenie felg zaleca się zarówno dla nowych, jak i używanych felg, w celu przywrócenia zadbanego wyglądu, spowolnienia brudzenia się felg oraz ochrony przed szkodliwym wpływem pyłu hamulcowego.

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany?
Umów się na bezpłatną analizę powłoki lakierniczej.

Klinij w wybrane miasto aby zadzwonić.

icon_black