Zmiana koloru foliami

Zmiana koloru samochodu to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin car detailingu. Spektakularny i natychmiastowy efekt „przed – po”, możliwość zmiany wyglądu pojazdu w dowolnym momencie oraz mnogość opcji stylizacji, czynią zmianę koloru samochodu foliami doskonałą propozycją dla właścicieli aut, którym znudziła się dotychczasowa prezencja samochodu lub chcących wyróżnić się spośród monotonnej i przewidywalnej fabrycznej stylistyki pojazdów.

#1 Zmiana koloru foliami

Czas realizacji 3 - 5 dni roboczych
Trwałość od 4 - 7 lat
Cena Od 5000 zł (netto)

Zmiana koloru samochodu to możliwość uzyskania kompletnie nowego wizerunku samochodu w dowolnym momencie oraz mnogość opcji stylizacji. Jest doskonałą propozycją dla właścicieli aut, którym znudził się dotychczasowy wygląd samochodu, lub chcących wyróżnić się spośród monotonnej i przewidywalnej fabrycznej stylistyki pojazdów.

Wersja Standard

  • Polega na zmianie koloru nadwozia bez oklejenia wnęk drzwiowych. Folia zawijana jest do wewnątrz na odcinku około 3 – 5 mm.

 

Wersja Premium

  • Zakłada zmianę koloru elementów zewnętrznych karoserii oraz oklejenie wnęk drzwiowych. W efekcie pierwotny kolor samochodu jest niewidoczny, a lakier przykryty całkowicie.

 

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany?
Umów się na bezpłatną analizę powłoki lakierniczej.

Klinij w wybrane miasto aby zadzwonić.

icon_black

Najczęściej zadawane pytania